I GRAND PRIX POLSKI WETERANÓW W LESZNIE
2021-01-23 11:00
Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 4 w Lesznie, ul. Henrykowska 1
LESZNO
XXX Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów
2020-11-28 00:00
Bartosika 5
Warszawa
Zobacz pozostałe

Ranking Grand Prix, Szpada, Kat. 2

L.P.IMIĘ NAZWISKOKLUBPUNKTYMPW*GP IGP IIGP IIIGP IVGP V*EU
MPMPMPMPMPMPMP
1ZIELIŃSKI Dariusz8311954662731793701448
2KRZEMIŃSKI Mariusz6281953704662734663705254
3ATANASSOW Aleksander4433841791793701795252
4DRAPELLA Maciej378577273370564179179
5MASZKOWSKI Tomasz204674564466
6ZAWALICH Leszek17946627314340
7ĆWIORO Krzysztof150288662
8OLSZEWSKI Mikołaj84384
9ŻYCZKOWSKI Adam72772
10POPRAWA Mariusz70370
11STANIEWICZ Witold67967
12ZAKRZEWSKI Tomasz661066
13GRODNER Michał651165
14CHUDYCKI Artur641264