II Grand Prix Polski Weteranów w Koninie
2020-06-27 09:00
Koniński Klub Szermierczy, 62-510 Konin, ul. Dworcowa 2A
KONIN
Puchar Europy Weteranów we florecie Graz ODWOŁANE
2020-03-21 09:00
Graz, Austria
Graz
I Memoriał imienia Romana Jaroszewicza w Drzonkowie ODWOŁANE
2020-04-04 07:30
WOJEWÓDZKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI IMIENIA ZBIGNIEWA MAJEWSKIEGO W DRZONKOWIE 66-004 Zielona Góra, ul. Drzonków-Olimpijska 20
Drzonków
Zobacz pozostałe

Ranking Grand Prix, Szpada, Kat. 2

L.P.IMIĘ NAZWISKOKLUBPUNKTYMPW*GP IGP IIGP IIIGP IVGP V*EU
MPMPMPMPMPMPMP
1ZIELIŃSKI Dariusz8311954662731793701448
2KRZEMIŃSKI Mariusz6281953704662734663705254
3ATANASSOW Aleksander4433841791793701795252
4DRAPELLA Maciej378577273370564179179
5MASZKOWSKI Tomasz204674564466
6ZAWALICH Leszek17946627314340
7ĆWIORO Krzysztof150288662
8OLSZEWSKI Mikołaj84384
9ŻYCZKOWSKI Adam72772
10POPRAWA Mariusz70370
11STANIEWICZ Witold67967
12ZAKRZEWSKI Tomasz661066
13GRODNER Michał651165
14CHUDYCKI Artur641264