XXIX INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI WETERANÓW SZERMIERKI
2019-11-30 10:00
Hala sportowa WOSiR Drzonków; Zielona Góra ul. Drzonków- Olimpijska 20
ZIELONA GÓRA
V Grand Prix Polski Weteranów Szermierki I Memoriał Jerzego Feliksa…
2019-11-23 09:00
Hala Sportowa nr 2 na Akademii Sztuki Wojennej, al. gen. A. Chruściela „Montera” 103, 00-910 Warszawa-Rembertów
Warszawa
II Puchar Europy w szpadzie Londyn
2020-01-04 08:00
Londyn, Wielka Brytania
Zobacz pozostałe

Ranking Grand Prix, Szpada, Kat. 2

L.P.IMIĘ NAZWISKOKLUBPUNKTYMPW*GP IGP IIGP IIIGP IVGP V*EU
MPMPMPMPMPMPMP
1ZIELIŃSKI Dariusz8311954662731793701448
2KRZEMIŃSKI Mariusz6281953704662734663705254
3ATANASSOW Aleksander4433841791793701795252
4DRAPELLA Maciej378577273370564179179
5MASZKOWSKI Tomasz204674564466
6ZAWALICH Leszek17946627314340
7ĆWIORO Krzysztof150288662
8OLSZEWSKI Mikołaj84384
9ŻYCZKOWSKI Adam72772
10POPRAWA Mariusz70370
11STANIEWICZ Witold67967
12ZAKRZEWSKI Tomasz661066
13GRODNER Michał651165
14CHUDYCKI Artur641264