II Grand Prix Polski Weteranów w Koninie
2020-06-27 09:00
Koniński Klub Szermierczy, 62-510 Konin, ul. Dworcowa 2A
KONIN
Puchar Europy Weteranów we florecie Graz ODWOŁANE
2020-03-21 09:00
Graz, Austria
Graz
I Memoriał imienia Romana Jaroszewicza w Drzonkowie ODWOŁANE
2020-04-04 07:30
WOJEWÓDZKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI IMIENIA ZBIGNIEWA MAJEWSKIEGO W DRZONKOWIE 66-004 Zielona Góra, ul. Drzonków-Olimpijska 20
Drzonków
Zobacz pozostałe

Ranking Grand Prix, Szpada, Kat. 3

L.P.IMIĘ NAZWISKOKLUBPUNKTYMPW*GP IGP IIGP IIIGP IVGP V*EU
MPMPMPMPMPMPMP
1HERONIMEK Leszek51487046627327385811174
2SZCZĘSNY Jacek405195179564179273179
3KIERSZNICKI Ryszard342384662662370760564
4POKRZYWA Mariusz333479858466370760
5JUSZKIEWICZ Piotr3146747607601154466
6AUGUSTOWSKI Waldemar304273179179273
7ADAMCZEWSKI Wojciech2704794661055370
8MAICHRZIK Bogusław270370370466564
9KRAWCZYK Paweł214288564662
10SOWIŃSKI Janusz77577
11KRUKOWSKI Wojciech73273
12MAŁASIŃSKI Adam64564
130
140
150
160
170