I GRAND PRIX POLSKI WETERANÓW W LESZNIE
2021-01-23 11:00
Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 4 w Lesznie, ul. Henrykowska 1
LESZNO
XXX Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów
2020-11-28 00:00
Bartosika 5
Warszawa
Zobacz pozostałe

Ranking Grand Prix, Szpada, Kat. 3

L.P.IMIĘ NAZWISKOKLUBPUNKTYMPW*GP IGP IIGP IIIGP IVGP V*EU
MPMPMPMPMPMPMP
1HERONIMEK Leszek51487046627327385811174
2SZCZĘSNY Jacek405195179564179273179
3KIERSZNICKI Ryszard342384662662370760564
4POKRZYWA Mariusz333479858466370760
5JUSZKIEWICZ Piotr3146747607601154466
6AUGUSTOWSKI Waldemar304273179179273
7ADAMCZEWSKI Wojciech2704794661055370
8MAICHRZIK Bogusław270370370466564
9KRAWCZYK Paweł214288564662
10SOWIŃSKI Janusz77577
11KRUKOWSKI Wojciech73273
12MAŁASIŃSKI Adam64564
130
140
150
160
170