XXIX INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI WETERANÓW SZERMIERKI
2019-11-30 10:00
Hala sportowa WOSiR Drzonków; Zielona Góra ul. Drzonków- Olimpijska 20
ZIELONA GÓRA
V Grand Prix Polski Weteranów Szermierki I Memoriał Jerzego Feliksa…
2019-11-23 09:00
Hala Sportowa nr 2 na Akademii Sztuki Wojennej, al. gen. A. Chruściela „Montera” 103, 00-910 Warszawa-Rembertów
Warszawa
II Puchar Europy w szpadzie Londyn
2020-01-04 08:00
Londyn, Wielka Brytania
Zobacz pozostałe

Ranking Grand Prix, Szpada, Kat. 3

L.P.IMIĘ NAZWISKOKLUBPUNKTYMPW*GP IGP IIGP IIIGP IVGP V*EU
MPMPMPMPMPMPMP
1HERONIMEK Leszek51487046627327385811174
2SZCZĘSNY Jacek405195179564179273179
3KIERSZNICKI Ryszard342384662662370760564
4POKRZYWA Mariusz333479858466370760
5JUSZKIEWICZ Piotr3146747607601154466
6AUGUSTOWSKI Waldemar304273179179273
7ADAMCZEWSKI Wojciech2704794661055370
8MAICHRZIK Bogusław270370370466564
9KRAWCZYK Paweł214288564662
10SOWIŃSKI Janusz77577
11KRUKOWSKI Wojciech73273
12MAŁASIŃSKI Adam64564
130
140
150
160
170