XXIX INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI WETERANÓW SZERMIERKI
2019-11-30 10:00
Hala sportowa WOSiR Drzonków; Zielona Góra ul. Drzonków- Olimpijska 20
ZIELONA GÓRA
V Grand Prix Polski Weteranów Szermierki I Memoriał Jerzego Feliksa…
2019-11-23 09:00
Hala Sportowa nr 2 na Akademii Sztuki Wojennej, al. gen. A. Chruściela „Montera” 103, 00-910 Warszawa-Rembertów
Warszawa
II Puchar Europy w szpadzie Londyn
2020-01-04 08:00
Londyn, Wielka Brytania
Zobacz pozostałe

Ranking Grand Prix, Szpada, Kat. 1

L.P.IMIĘ NAZWISKOKLUBPUNKTYMPW*GP IGP IIGP IIIGP IVGP V*EU
MPMPMPMPMPMPMP
1KOŃCZYŁO Tomasz4195771791793704666648
2WĘCŁAWSKI Mirosław41428856427317956411746
3MANDRELA Jarosław360479273662273273
4HAŚKO Sergiusz356870370564179662273
5DUDEK Mariusz296126410551055466956
6SZCERBOWSKI Lech260772466760662
7BLACHURA Sebastian2459563705641055
8KOWALSKI Krzysztof200674760466
9BAZAK Jacek1941066662466
10SAMSONOWICZ Maciej183116511549561448
11FORAJTER Roman180760662858
12OWCZAREK Hubert118858760
13CEMPA Tomasz114858956
14KOWALSKI Tomasz10712531154
15STAJEWSKI Mateusz67967
16KOTERSKI Paweł64564
17PILUTKIEWICZ Igor60760
18GORCZYCA Marcin58858
19ZAWALICH Leszek551055
20NIECZKOWSKI Tomasz541154