XXIX INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI WETERANÓW SZERMIERKI
2019-11-30 10:00
Hala sportowa WOSiR Drzonków; Zielona Góra ul. Drzonków- Olimpijska 20
ZIELONA GÓRA
V Grand Prix Polski Weteranów Szermierki I Memoriał Jerzego Feliksa…
2019-11-23 09:00
Hala Sportowa nr 2 na Akademii Sztuki Wojennej, al. gen. A. Chruściela „Montera” 103, 00-910 Warszawa-Rembertów
Warszawa
II Puchar Europy w szpadzie Londyn
2020-01-04 08:00
Londyn, Wielka Brytania
Zobacz pozostałe

Ranking Grand Prix, Szpada, Kat. 0

L.P.IMIĘ NAZWISKOKLUBPUNKTYMPW*GP IGP IIGP IIIGP IVGP V*
MPMPMPMPMPMP
1PRZYSTAJKO DanielWrocławianie387195273370370179
2BETLEJA Artur266760858466370370
3SĘKOWSKI Maciej231288564179
4TUSZYŃSKI Piotr188956466466
5NEYMAN Maciej154384370
6KORNAŚ Jarosław146273273
7MORDEL Adam141179662
8WITOSŁAWSKI Tomasz137564273
9BUJKO Jacek132466466
10JARMAL Piotr122662760
11KOZIEJOWSKI SebastianIKS Warszawa79479
11ZIEMBA Michał79179
11CHOJNECKI Mateusz79179
14KOKOWSKI Mateusz77577
15KOWALCZYK Piotr73273
16ŁOJAK Szymon64564
17DROBCZYK Paweł58858