II Grand Prix Polski Weteranów w Koninie
2020-06-27 09:00
Koniński Klub Szermierczy, 62-510 Konin, ul. Dworcowa 2A
KONIN
Puchar Europy Weteranów we florecie Graz ODWOŁANE
2020-03-21 09:00
Graz, Austria
Graz
I Memoriał imienia Romana Jaroszewicza w Drzonkowie ODWOŁANE
2020-04-04 07:30
WOJEWÓDZKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI IMIENIA ZBIGNIEWA MAJEWSKIEGO W DRZONKOWIE 66-004 Zielona Góra, ul. Drzonków-Olimpijska 20
Drzonków
Zobacz pozostałe

Ranking Grand Prix, Szpada, Kat. 0

L.P.IMIĘ NAZWISKOKLUBPUNKTYMPW*GP IGP IIGP IIIGP IVGP V*
MPMPMPMPMPMP
1PRZYSTAJKO DanielWrocławianie387195273370370179
2BETLEJA Artur266760858466370370
3SĘKOWSKI Maciej231288564179
4TUSZYŃSKI Piotr188956466466
5NEYMAN Maciej154384370
6KORNAŚ Jarosław146273273
7MORDEL Adam141179662
8WITOSŁAWSKI Tomasz137564273
9BUJKO Jacek132466466
10JARMAL Piotr122662760
11KOZIEJOWSKI SebastianIKS Warszawa79479
11ZIEMBA Michał79179
11CHOJNECKI Mateusz79179
14KOKOWSKI Mateusz77577
15KOWALCZYK Piotr73273
16ŁOJAK Szymon64564
17DROBCZYK Paweł58858