XXIX INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI WETERANÓW SZERMIERKI
2019-11-30 10:00
Hala sportowa WOSiR Drzonków; Zielona Góra ul. Drzonków- Olimpijska 20
ZIELONA GÓRA
V Grand Prix Polski Weteranów Szermierki I Memoriał Jerzego Feliksa…
2019-11-23 09:00
Hala Sportowa nr 2 na Akademii Sztuki Wojennej, al. gen. A. Chruściela „Montera” 103, 00-910 Warszawa-Rembertów
Warszawa
II Puchar Europy w szpadzie Londyn
2020-01-04 08:00
Londyn, Wielka Brytania
Zobacz pozostałe

Ranking Grand Prix, Floret, Kat. 2

L.P.IMIĘ NAZWISKOKLUBPUNKTYMPW*GP IGP IIGP IIIGP IVGP V*EU
MPMPMPMPMPMPMP
1SZMIDT GrzegorzKolejarz Wrocław411195179179179179179
2POŚPIESZNY Sławomir366577273370273273
3BARAŃSKI Wacek338772370564466466662
4SUROWIEC Tomasz157384273
5STANIEWICZ Witold147577370
6DRAPELLA Maciej143479564
7KEMPSKI Dariusz138674564
8ŚWIĘTNICKI Artur95195
110
120
130
140
150
160
170
180
190
200