I GRAND PRIX POLSKI WETERANÓW W LESZNIE
2021-01-23 11:00
Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 4 w Lesznie, ul. Henrykowska 1
LESZNO
XXX Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów
2020-11-28 00:00
Bartosika 5
Warszawa
Zobacz pozostałe

Ranking Grand Prix, Floret, Kat. 2

L.P.IMIĘ NAZWISKOKLUBPUNKTYMPW*GP IGP IIGP IIIGP IVGP V*EU
MPMPMPMPMPMPMP
1SZMIDT GrzegorzKolejarz Wrocław411195179179179179179
2POŚPIESZNY Sławomir366577273370273273
3BARAŃSKI Wacek338772370564466466662
4SUROWIEC Tomasz157384273
5STANIEWICZ Witold147577370
6DRAPELLA Maciej143479564
7KEMPSKI Dariusz138674564
8ŚWIĘTNICKI Artur95195
110
120
130
140
150
160
170
180
190
200