II Grand Prix Polski Weteranów w Koninie
2020-06-27 09:00
Koniński Klub Szermierczy, 62-510 Konin, ul. Dworcowa 2A
KONIN
Puchar Europy Weteranów we florecie Graz ODWOŁANE
2020-03-21 09:00
Graz, Austria
Graz
I Memoriał imienia Romana Jaroszewicza w Drzonkowie ODWOŁANE
2020-04-04 07:30
WOJEWÓDZKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI IMIENIA ZBIGNIEWA MAJEWSKIEGO W DRZONKOWIE 66-004 Zielona Góra, ul. Drzonków-Olimpijska 20
Drzonków
Zobacz pozostałe

Ranking Grand Prix, Floret, Kat. 2

L.P.IMIĘ NAZWISKOKLUBPUNKTYMPW*GP IGP IIGP IIIGP IVGP V*EU
MPMPMPMPMPMPMP
1SZMIDT GrzegorzKolejarz Wrocław411195179179179179179
2POŚPIESZNY Sławomir366577273370273273
3BARAŃSKI Wacek338772370564466466662
4SUROWIEC Tomasz157384273
5STANIEWICZ Witold147577370
6DRAPELLA Maciej143479564
7KEMPSKI Dariusz138674564
8ŚWIĘTNICKI Artur95195
110
120
130
140
150
160
170
180
190
200