I Puchar Grand Prix Polski Leszno
2022-02-19 11:00
Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 3 w Lesznie Plac Jana Amosa Komeńskiego 1, 64-100 Leszno (wejście od Jana Pawła II)
Leszno
IV Grand Prix Polski Weteranów Szermierki w Toruniu
2021-11-27 11:00
Hala Szermiercza „TAF” 87-100 Toruń ul Majdany 1a
Toruń
Zobacz pozostałe

I Grand Prix Polski Weteranów Pabianice 2023

Pabianice by DJ Przemo !
Za nami I Grand Prix Polski Weteranów Pabianice 2023. Przemek zadebiutował w roli „organizatora” zawodów z cyklu Grand Prix Polski Weteranów. To bardzo trudne i wymagające przedsięwzięcie i można śmiało napisać, że był w tym fantastyczny. Kto miał okazję organizować zawody ten potrafi docenić to co się wydarzyło i bardzo serdecznie dziękujemy jemu jak i pozostałym dobrym duchom tych zawodów. Sala, plansze, sprzęt, zaplecze, pakiety startowe, medale, dyplomy, pękająca w szwach lista startowa i i tych wielu uśmiechniętych zawodników ! Wspierali go także Piotr Pytel, Michał Jaszczak, Piotr Jaszczak, Magdalena Jurga, Piotr Juszkiewicz (zaplecze medyczne i tu bardzo gorące podziękowania dla Piotra, bo dba o nas nieodpłatnie, płacąc jak wszyscy za swoje starty ), Klub Sportowy Zjednoczeni Pabianice, Starostwo Powiatowe Pabianice. Partnerom zawodów Medical Magnus oraz WealthSeed kłaniamy się szczególnie nisko za wsparcie i pomoc.
Dziękujemy także Wam wszystkim – uczestnikom, że byliście, że mieliście czas i ochotę, że wam się chciało spotkać na planszy.
Już dziś zapraszamy na II Grand Prix Polski Weteranów 4-5 marzec 2023 Toruń.
Do zobaczenia !
pełne wyniki zawodów: