XXIX INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI WETERANÓW SZERMIERKI
2019-11-30 10:00
Hala sportowa WOSiR Drzonków; Zielona Góra ul. Drzonków- Olimpijska 20
ZIELONA GÓRA
V Grand Prix Polski Weteranów Szermierki I Memoriał Jerzego Feliksa…
2019-11-23 09:00
Hala Sportowa nr 2 na Akademii Sztuki Wojennej, al. gen. A. Chruściela „Montera” 103, 00-910 Warszawa-Rembertów
Warszawa
II Puchar Europy w szpadzie Londyn
2020-01-04 08:00
Londyn, Wielka Brytania
Zobacz pozostałe

SuperFive szpada mężczyzn 2019

L.P.IMIĘ NAZWISKOPUNKTYMPW*GP IGP IIGP IIIGP IVGP V*
IIIIIIIIIIIIIIIIII
1KRZEMIŃSKI Mariusz GD3444444545
2DRAPELLA Maciej3332545455
3KOŃCZYŁO Tomasz2834244443
4MANDRELA Jarosław2733432354
5PRZYSTAJKO Daniel2622244354
6AUGUSTOWSKI Waldemar23333554
6SZCZĘSNY Jacek2344233322
8HAŚKO Sergiusz2222324234
8BETLEJA Artur2223234323
10HERONIMEK Leszek2132222433
10WĘCŁAWSKI Mirosław21333435
10ZIELIŃSKI Dariusz21443334
13ZAWALICH Leszek195545
14MAICHRZIK Bogusław18223353
14ATANASSOW Aleksander18354231
14KORNAŚ Jarosław184545
17BLACHURA Sebastian1711233232
18WITOSŁAWSKI Tomasz165434
19SĘKOWSKI Maciej143353
19KIERSZNICKI Ryszard1422333001
21MORDEL Adam134441
21BUJKO Jacek133244
21FURMANIAK Andrzej1312012313
21FORAJTER Roman13022324
25POKRZYWA Mariusz12103242
25OWCZAREK Hubert122154
27SZCZERBOWSKI Lech113332
28JARMAL Piotr103421
29JUSZKIEWICZ Piotr9220221
30DUDEK Mariusz811111021
31POPRAWA Mariusz734
31KOTERSKI Paweł734
31MASZKOWSKI Tomasz743
34WYLĘGAŁA Jerzy610100211
34CHOJNECKI Mateusz624
36DROBCZYK Paweł523
36NEYMAN Maciej532
36CEMPA Tomasz53110
36BAZAK Jacek523
36MAŁASIŃSKI Adam523
36ADAMCZEWSKI Wojciech50230
36TUSZYŃSKI Piotr51112
36KRAWCZYK Paweł51121
44KOWALSKI Tomasz4101002
45ŁOJAK Szymon211
45NIECZKOWSKI Tomasz211
47SAMSONOWICZ Maciej101