XXIX INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI WETERANÓW SZERMIERKI
2019-11-30 10:00
Hala sportowa WOSiR Drzonków; Zielona Góra ul. Drzonków- Olimpijska 20
ZIELONA GÓRA
V Grand Prix Polski Weteranów Szermierki I Memoriał Jerzego Feliksa…
2019-11-23 09:00
Hala Sportowa nr 2 na Akademii Sztuki Wojennej, al. gen. A. Chruściela „Montera” 103, 00-910 Warszawa-Rembertów
Warszawa
II Puchar Europy w szpadzie Londyn
2020-01-04 08:00
Londyn, Wielka Brytania
Zobacz pozostałe

SuperFive, Szabla mężczyzn, 2019

L.P.IMIĘ NAZWISKOPUNKTYMPW*GP IGP IIGP IIIGP IVGP V* 
IIIIIIIIIIIIIIIIII
1KOŃCZYŁO Tomasz3855445555
2GANSZCZYK Marcin3555245554
2NOWICKI Robert3553445545
2PRZYSTAJKO Daniel3545454355
5MUTWIL Marcin2935423444
6JAROSZEK Zbigniew2833224455
7KOSIŃSKI Łukasz25434554
8GAJDA Leszek2423334513
8MAZIK Aleksander2432134344
10GAJDA Zbigniew2134224312
10WINGROWICZ Mariusz2123314323
12OSSOWSKI Wojciech2022222433
12GRZEGOREK Norbert20232544
14SZYMAŃSKI Adam16431134
15MAINKA Andrzej1420242211
15KONWIŃSKI Grzegorz1401214222
17PRĘGOWSKI Jerzy102233
18JASIŃSKI Tomasz922002111
18KOLUCKI Michał91044
19BAZAK Jacek844
19NOWICKI Wiesław844
22BARAŃSKI Wacław700220030
22CHOJNACKI Tomasz72131
22KOSIŃSKI Jerzy743
22STROKA Piotr734
26RUDY Andrzej642
26SOBCZYK Adam624
28CHUDYCKI Artur422
28SZOTA Przemysław422
30JANKOWSKI Wojciech321
31KIERSZNICKI Ryszard200000002
31JUSZKIEWICZ Piotr200010100
31KOWALSKI Tomasz211
34RUPIŃSKI Maciej110
330
340