XXIX INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI WETERANÓW SZERMIERKI
2019-11-30 10:00
Hala sportowa WOSiR Drzonków; Zielona Góra ul. Drzonków- Olimpijska 20
ZIELONA GÓRA
V Grand Prix Polski Weteranów Szermierki I Memoriał Jerzego Feliksa…
2019-11-23 09:00
Hala Sportowa nr 2 na Akademii Sztuki Wojennej, al. gen. A. Chruściela „Montera” 103, 00-910 Warszawa-Rembertów
Warszawa
II Puchar Europy w szpadzie Londyn
2020-01-04 08:00
Londyn, Wielka Brytania
Zobacz pozostałe

Ranking Grand Prix, Szpada, Kat. Open

L.P.IMIĘ NAZWISKOKLUBPUNKTYMPW*GP IGP IIGP IIIGP IVGP V*EU
MPMPMPMPMPMPMP
1DĄBROWSKA-MANDRELA Diana411195179179179179
2WASILCZUK Beata380288273273273273370
3STYPIŃSKI Anna3755775644663705646034
4KAMIŃSKA Gabriela350479662466370273
5WALECKA Wanda321967760564564466
6NEYMAN Paulina144674370
7SOSNOWSKA Aniela142772370
8ADAMOWSKA Ewa128870858
9PILARSKA Barbara84384
10CZERWIŃSKA Małgorzata79179
11KULMA Małgorzata66466
11ADAMSKA Maria66466
13SAMECKA-NACZYŃSKA Martyna62662
14WARDA Kamila60760
120
130
140
150
160
170
180
190
200