I Puchar Grand Prix Polski Leszno
2022-02-19 11:00
Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 3 w Lesznie Plac Jana Amosa Komeńskiego 1, 64-100 Leszno (wejście od Jana Pawła II)
Leszno
IV Grand Prix Polski Weteranów Szermierki w Toruniu
2021-11-27 11:00
Hala Szermiercza „TAF” 87-100 Toruń ul Majdany 1a
Toruń
Zobacz pozostałe

Ranking Grand Prix, Szpada, Kat. Open 2021

L.P.IMIĘ NAZWISKOPUNKTYMPW GP I GP II GP III GP IV GP V EU
MPMPMPMPMPMPP
1KAMIŃSKA Gabriela442288273179370179053
2WALECKA Wanda32477256466256466200
3WASILCZUK Beata27601790027317945
4KOWALSKA Milena2381950273037000
5GANSZCZYK Anna23503704660466033
6BEDNARSKA Halina2000037046656400
7SADOWSKA Małgorzata16338400179000
8PILARSKA Barbara15247900273000
9SOSNOWSKA Aniela13004665640000
10JASIONEK Karolina77577000000
11ADAMSKA Maria74674000000