I GRAND PRIX POLSKI WETERANÓW W LESZNIE
2021-01-23 11:00
Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 4 w Lesznie, ul. Henrykowska 1
LESZNO
XXX Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów
2020-11-28 00:00
Bartosika 5
Warszawa
Zobacz pozostałe

Ranking Grand Prix, Szpada, Kat. Open

L.P.IMIĘ NAZWISKOKLUBPUNKTYMPW*GP IGP IIGP IIIGP IVGP V*EU
MPMPMPMPMPMPMP
1DĄBROWSKA-MANDRELA Diana411195179179179179
2WASILCZUK Beata380288273273273273370
3STYPIŃSKI Anna3755775644663705646034
4KAMIŃSKA Gabriela350479662466370273
5WALECKA Wanda321967760564564466
6NEYMAN Paulina144674370
7SOSNOWSKA Aniela142772370
8ADAMOWSKA Ewa128870858
9PILARSKA Barbara84384
10CZERWIŃSKA Małgorzata79179
11KULMA Małgorzata66466
11ADAMSKA Maria66466
13SAMECKA-NACZYŃSKA Martyna62662
14WARDA Kamila60760
120
130
140
150
160
170
180
190
200