II Grand Prix Polski Weteranów w Koninie
2020-06-27 09:00
Koniński Klub Szermierczy, 62-510 Konin, ul. Dworcowa 2A
KONIN
Puchar Europy Weteranów we florecie Graz ODWOŁANE
2020-03-21 09:00
Graz, Austria
Graz
I Memoriał imienia Romana Jaroszewicza w Drzonkowie ODWOŁANE
2020-04-04 07:30
WOJEWÓDZKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI IMIENIA ZBIGNIEWA MAJEWSKIEGO W DRZONKOWIE 66-004 Zielona Góra, ul. Drzonków-Olimpijska 20
Drzonków
Zobacz pozostałe

Ranking Grand Prix, Szpada, Kat. Open

L.P.IMIĘ NAZWISKOKLUBPUNKTYMPW*GP IGP IIGP IIIGP IVGP V*EU
MPMPMPMPMPMPMP
1DĄBROWSKA-MANDRELA Diana411195179179179179
2WASILCZUK Beata380288273273273273370
3STYPIŃSKI Anna3755775644663705646034
4KAMIŃSKA Gabriela350479662466370273
5WALECKA Wanda321967760564564466
6NEYMAN Paulina144674370
7SOSNOWSKA Aniela142772370
8ADAMOWSKA Ewa128870858
9PILARSKA Barbara84384
10CZERWIŃSKA Małgorzata79179
11KULMA Małgorzata66466
11ADAMSKA Maria66466
13SAMECKA-NACZYŃSKA Martyna62662
14WARDA Kamila60760
120
130
140
150
160
170
180
190
200