I GRAND PRIX POLSKI WETERANÓW W LESZNIE
2021-01-23 11:00
Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 4 w Lesznie, ul. Henrykowska 1
LESZNO
XXX Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów
2020-11-28 00:00
Bartosika 5
Warszawa
Zobacz pozostałe

Ranking Grand Prix, Szabla, Kat. 2

L.P.IMIĘ NAZWISKOKLUBPUNKTYMPW*GP IGP IIGP IIIGP IVGP V*EU
MPMPMPMPMPMPMP
1GAJDA Leszek402195179370179179
2OSSOWSKI Wojciech4128703706623703703703562
3GAJDA Zbigniew348772273564466273
4JASIŃSKI Tomasz342384466760564564934
5BARAŃSKI Wiesław324674564858760662564
6NOWICKI Wiesław220288466466
7SOBCZYK Adam141479662
8RUPIŃSKI Maciej135577858
9CHUDYCKI Artur67967