II Grand Prix Polski Weteranów w Koninie
2020-06-27 09:00
Koniński Klub Szermierczy, 62-510 Konin, ul. Dworcowa 2A
KONIN
Puchar Europy Weteranów we florecie Graz ODWOŁANE
2020-03-21 09:00
Graz, Austria
Graz
I Memoriał imienia Romana Jaroszewicza w Drzonkowie ODWOŁANE
2020-04-04 07:30
WOJEWÓDZKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI IMIENIA ZBIGNIEWA MAJEWSKIEGO W DRZONKOWIE 66-004 Zielona Góra, ul. Drzonków-Olimpijska 20
Drzonków
Zobacz pozostałe

Ranking Grand Prix, Szabla, Kat. 2

L.P.IMIĘ NAZWISKOKLUBPUNKTYMPW*GP IGP IIGP IIIGP IVGP V*EU
MPMPMPMPMPMPMP
1GAJDA Leszek402195179370179179
2OSSOWSKI Wojciech4128703706623703703703562
3GAJDA Zbigniew348772273564466273
4JASIŃSKI Tomasz342384466760564564934
5BARAŃSKI Wiesław324674564858760662564
6NOWICKI Wiesław220288466466
7SOBCZYK Adam141479662
8RUPIŃSKI Maciej135577858
9CHUDYCKI Artur67967