XXIX INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI WETERANÓW SZERMIERKI
2019-11-30 10:00
Hala sportowa WOSiR Drzonków; Zielona Góra ul. Drzonków- Olimpijska 20
ZIELONA GÓRA
V Grand Prix Polski Weteranów Szermierki I Memoriał Jerzego Feliksa…
2019-11-23 09:00
Hala Sportowa nr 2 na Akademii Sztuki Wojennej, al. gen. A. Chruściela „Montera” 103, 00-910 Warszawa-Rembertów
Warszawa
II Puchar Europy w szpadzie Londyn
2020-01-04 08:00
Londyn, Wielka Brytania
Zobacz pozostałe

Ranking Grand Prix, Szabla, Kat. 2

L.P.IMIĘ NAZWISKOKLUBPUNKTYMPW*GP IGP IIGP IIIGP IVGP V*EU
MPMPMPMPMPMPMP
1GAJDA Leszek402195179370179179
2OSSOWSKI Wojciech4128703706623703703703562
3GAJDA Zbigniew348772273564466273
4JASIŃSKI Tomasz342384466760564564934
5BARAŃSKI Wiesław324674564858760662564
6NOWICKI Wiesław220288466466
7SOBCZYK Adam141479662
8RUPIŃSKI Maciej135577858
9CHUDYCKI Artur67967