I Puchar Grand Prix Polski Leszno
2022-02-19 11:00
Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 3 w Lesznie Plac Jana Amosa Komeńskiego 1, 64-100 Leszno (wejście od Jana Pawła II)
Leszno
IV Grand Prix Polski Weteranów Szermierki w Toruniu
2021-11-27 11:00
Hala Szermiercza „TAF” 87-100 Toruń ul Majdany 1a
Toruń
Zobacz pozostałe

Konsultacje …

W dniach 14-15.05 zostaną zorganizowane w klubie Zjednoczeni Pabianice konsultacje dla wszystkich broni przed DMEW w Hamburgu. Salę (6 metalizowanych planszy) możemy mieć od rana do wieczora, ale proponuję max 5-6 godzin dziennie. W sobotę od 11, aby dać szansę na spokojny dojazd a w niedzielę od 10, aby można było spokojnie wrócić. Oprócz sali szermierczej możemy mieć dostęp do sali konferencyjnej na piętrze.
Ponadto Jerzy Pręgowski przywiezie do Pabianic dresy użyczone przez PZS, dla osób, które będą chciały je wypożyczyć.
Noclegi można zarezerwować w Hotel Aviator https://www.hotelaviator.com.pl/en/home/, który znajduje się tuż obok klubu. To istotne, ponieważ w klubie nie będzie można skorzystać z pryszniców.
Jeśli z rezerwacji w hotelu skorzysta 20 osob, ceny za dobę wyniosą:
– pokój jednoosobowy 170 zł;
– pokój dwuosobowy do pojedynczego wykorzystania 207 zł;
– pokoje dwuosobowe 265 zł
ceny ze śniadaniem i parkingiem.
Rezerwacje na hasło „SZERMIERKA PABIANICE” w terminie 14-15 maj.
Oczywiście zagospodarujemy jakoś czas pomiędzy treningami w lokalu godnym goszczenia Weteranów 🙂.
Za wynajęcie sali ustalony został koszt 100PLN od osoby.
Konsultacje odbywają się z powodu DMEW i ich uczestnicy mają pierwszeństwo jeśli będzie zbyt wielu chętnych (jednak to raczej nie grozi). Sprawa jest nowa, ale jest szansa, że na treningach pojawią się również czołowi zawodnicy lokalnych klubów.
Przemek Korona-Trzebski został oddelegowany jako osoba kontaktowa, więc w razie pytań i wątpliwości proszę o pisać do Przemka na messengerze lub na adres pastafinder.iosdev@gmail.com
Tradycyjnie prośba o jak najszybsze podejmowanie decyzji o udziale w treningu, najlepiej bezpośrednio do mnie. Konsultacje mają sens tylko, jeśli będzie nas wystarczająco dużo.