I Puchar Grand Prix Polski Leszno
2022-02-19 11:00
Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 3 w Lesznie Plac Jana Amosa Komeńskiego 1, 64-100 Leszno (wejście od Jana Pawła II)
Leszno
IV Grand Prix Polski Weteranów Szermierki w Toruniu
2021-11-27 11:00
Hala Szermiercza „TAF” 87-100 Toruń ul Majdany 1a
Toruń
Zobacz pozostałe

JACEK SZCZĘSNY BRĄZOWYM MEDALISTĄ MISTRZOSTW ŚWIATA WETERANÓW !!!

Wspaniale zaprezentował się dzisiaj na planszach Mariboru nasz czołowy szpadzista kategorii +60 JACEK SZCZĘSNY. Po bardzo dobrych walkach w fazie grupowej dotarł do półfinału, w bardzo dobrym stylu zmiatając rywali z planszy. Na drodze do finału stanął Jackowi reprezentant USA (późniejszy zwycięzca). My jednak jesteśmy dumni i szczęśliwi z tego co dzisiaj się stało. Jacek zdobył pierwszy HISTORYCZNY medal dla Polski na Mistrzostwach Świata Weteranów. Brawo Panie Jacku, dziękujemy za te piękne chwile jakie dzięki Tobie mogliśmy dzisiaj przeżyć.

Drugim naszym zawodnikiem w dniu dzisiejszym był Paweł Krawczyk. Niestety Paweł uległ jednym trafieniem swojemu rywalowi w walce o „32” i ostatecznie zajął miejsce 60.